Praca

Dołącz do nas juz dziś.

Pracownik magazynowy

Wymagania jakie stawiamy kandydatom na w/w stanowisko:

  • min. ukończona zasadnicza szkoła zawodowa,
  • poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy,
  • gotowość i zaangażowanie,
  • punktualność i sumienność w pełnieniu obowiązków,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • przyjęcie towaru,
  • kontrola zgodności dostaw z dokumentacją,
  • przygotowanie towarów do wysyłki,
  • bieżące monitorowanie stanów magazynowych,
  • konserwacja urządzeń i przyrządów magazynowych,
  • dbałość o porządek na hali magazynowo-produkcyjnej oraz terenie przyległym,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • inne (czynności zlecone przez przełożonego).

Technolog, programista obrabiarek sterowanych numerycznie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za etapy procesu wprowadzania części/detali do produkcji.

  • wykształcenie minimum średnie,
  • komunikatywność i znajomość procesów obróbki metali,
  • znajomość Computer Aided Manufacturing,
  • wybór strategii obróbki, określenie parametrów, wybór narzędzi,
  • walidacja programu,
  • mile widziane doświadczenie,
  • samodzielność, dyspozycyjność i lojalność wobec firmy.

Operator maszyn CNC

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie operacji technologicznych obróbki skrawaniem na obrabiarkach sterowanych numerycznie.

  • wykształcenie min. średnie (obróbka skrawaniem na maszynach CNC, mechatronika),
  • doświadczenie min. rok na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (umiejętność czytania),
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • umiejętność wyboru strategii obróbki, określenia parametrów, wyboru narzędzi,
  • umiejętność walidacji programu.

  • obsługa maszyn CNC ze sterownikiem Fanuk, OSP-P200, OSP-P300,
  • dobór odpowiednich narzędzi, parametrów i ustawień dla prawidłowego funkcjonowania procesu,
  • monitorowanie stanu technicznego maszyn / dbałość o powierzony sprzęt,
  • kontrola jakości wykonanych detali,
  • realizacja produkcji na podstawie dokumentacji rysunkowej,
  • dbałość o porządek w hali produkcyjno-magazynowej i na terenie przyległym,
  • inne, zlecone przez przełożonego.

Ślusarz

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zakres prac ślusarskich.

  • wykształcenie minimum średnie techniczne lub zawodowe o kierunku mechanicznym,
  • doświadczenie w pracach ślusarskich: wiercenie, gwintowanie, szlifowanie,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane podstawowe uprawnienia spawalnicze,

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w środowisku międzynarodowym,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • wolne soboty, niedziele oraz święta,
  • bogate zaplecze socjalne,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do kursów językowych i kart Multisport),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie C.V. i listu motywacyjnego na adres e-mail liliana.baranowska@kerm-plus.pl z dopiskiem “REKRUTACJA“, lub listem tradycyjnym na adres siedziby firmy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Skontaktuj się z nami